ESTETICKÉ STUDIO - specializované centrum

PREVENCE RAKOVINY
TLUSTÉHO STŘEVA

streva

Hydrocolon terapie

Hydrocolon (colon terapie) neboli střevní sprcha je moderní a příjemná metoda střevního výplachu. Doporučuje se lidem s potížemi vyprazdňování, k celkové regeneraci organizmu, při únavě, nadýmání, alergiích, kožních problémech, bolestech kloubů, parazitech, nadváze, snížené imunitě, astmatu atd.

Když se střevo zanáší lepkavými hnijícími zbytky, vzniká autointoxikace celého organismu. Jejím projevem je únava, alergie, kožní problémy, padání vlasů, bolesti kloubů a hlavy, deprese a psychické problémy, snížená imunita a další potíže.

Průběh terapie

Celá procedura probíhá vleže na zádech a trvá cca 45-60 minut a je prováděna odborným personálem – školenou zdravotní sestrou. Do střeva klienta je trubicí zavedenou do konečníku vháněna střídavě studená a teplá voda, nestejná teplota povzbuzuje peristaltiku a omývá střevo. Hydroterapie šetrně rozpustí a vymyje obsah střeva včetně toxických odpadů, kalové masy, patogenních mikroorganismů a parazitů. Zároveň aktivuje imunitní systém. Voda s nečistotami je odváděna, aniž byste cítili jakýkoliv zápach, jelikož celý systém je uzavřený. Klient může v průběhu procedury sledovat v průhledné trubici vyplachovaný obsah. Hydrocolon terapie je vnímána jako příjemná a navozující pocit pohody. Nezpůsobuje žádné bolesti či křeče, v určitých fázích procedury se dostavuje pouze pocit plnosti střeva.

Příprava před terapií

Den před výplachem je vhodné přijímat jen lehce stravitelnou potravu, např. jogurt, kefír, kaše, ryby, těstoviny, zeleninové polévky, čaje, džus. Nevhodné jsou nadýmavé potraviny jako např. luštěniny, čerstvé pečivo, zelí, kapustu, syrovou zeleninu a ovoce, maso, mléko.

Estetické studio
-specializované centrum

Dolní nám. 21
746 01 Opava

E-mail:
info@lymfatickemasaze
-hydrocolon.cz

Web:
www.lymfatickemasaze
-hydrocolon.cz

Lymfaticke masaze
tel.: 603 290 174
tel.: 602 560 882

Hydrocolon terapie
tel.: 728 658 883

mapa


2008 (C) Estetické studio - specializované centrum